KTM bevestigt deelname Herlings in Rusland

KTM heeft zojuist bevestigt dat regerend wereldkampioen Jeffrey Herlings aankomend weekend terug aan de start zal staan bij de Grand Prix van Rusland.

KTM bevestigt deelname Herlings in Rusland

Herlings wil in deze wedstrijd vooral zoveel mogelijk wedstrijdritme opdoen zodat hij binnen een aantal weken weer in topvorm is.
 
 
Jeffrey Herlings: “Ik zit pas weer drie weken op de motor en het gaat goed. Ik reis af naar Rusland met een andere doelstelling dan normaal. Het is de eerste van drie wedstrijdweekenden op een rij en deze zullen belangrijk zijn om wedstrijdritme op te bouwen. Ik heb twee nationale wedstrijden gedaan waarbij mijn snelheid aanwezig was maar waarbij ik kampte met de normale dingen als je terug komt. In Rusland zal het nog zwaarder worden omdat er daar nog meer goede rijders zijn. Ik heb nog geen positie in mijn hoofd maar ik hoop op een plaats tussen de vijfde en de tiende positie. We moeten realistisch blijven. Wanneer we volgende week naar Letland gaan, wat een klein beetje zanderig is, denken we er wellicht iets anders over.”
 

Bekijk hieronder de terugkeer van Jeffrey in Rhenen:

 

Terug naar nieuws overzicht