Lang had hij de vijfde plaats in handen maar omdat hij in de laatste twee ronden niet door de waterbak kwam, verloor hij kostbare plaatsen en werd tiende!
Met 150 deelnemers was er een goed gevuld deelnemersveld. De organisatie had een uitdagend parcours uitgezet en alles goed georganiseerd. In de proloog was het erg druk maar toch slaagde Wesley erin om een vijfde tijd neer te zetten.
Vervolgens werden de rijders ingedeeld in drie groepen waarbij de beste 10 rijders zich kwalificeerden. Wesley wist in zijn groep tweede te worden en was rechtstreeks door naar de finale.
In de finale werd de baan echt extreme gemaakt met veel klimmen en dalen en een waterbak waarbij veel motoren kopje onder gingen. Wesley reed tot op twee ronden van het einde op een vijfde plaats. Helaas kwam hij de laatste twee keer niet door de waterbak waarbij er veel plaatsen verloren gingen. Toch wist hij de wedstrijd op een tiende plaats af te sluiten, waar hij zeker tevreden mee is omdat het zijn eerste extreme enduro was.