Tijdens de derde wedstrijd van het kampioenschap in het Spaanse Madrid gebeurde er van alles waar Haaker van kon profiteren.
Cody Webb begon als leider in het kampioenschap aan de wedstrijd en wist de eerste twee finales derde en eerste te worden. Echter in de derde finale liep zijn ketting van de motor die hij naast de baan er weer terug op heeft gelegd. Webb verloor hierbij zodanig veel tijd dat er niet meer in zat dan een veertiende plaats. Ook Taddy Blazusiak kwam in de problemen want bij een valpartij bezeerde hij zijn been en kwam niet verder dan een twaalfde plaats.
Haaker profiteerde van de tegenslagen van de concurrentie en won de derde finale en pakte de eindzege. Ook is hij nu de nieuwe leider in het kampioenschap en heeft een voorsprong van 13 punten op Webb terwijl Blazusiak volgt op 31 punten van Haaker.
Bekijk hieronder de uitslagen:
Heat 1
Heat 2
Heat 3